Spor Parke

FIBA Onaylı Spor Parke - Spor Salonu Zemin Kaplaması

Birçok spor dallarındaki yaralanmalar, yetersiz spor zeminlerden kaynaklanmaktadır. Spor zeminlerinde bulunması gereken başlıca özellikleri, spor zeminlerin performans kurallarını düzenleyenlerce uluslararası standartlarda ölçülmüştür. Juncker ürünleri FIBA tarafından onaylanmış ve test edilmiştir. Siz sadece seçimizi yapın gerisini bize bırakın.

Junckers Spor parkeler, parke ve sistem olarak oluşmaktadır. İstediğiniz sisteme istediğiniz junkers spor parkeyi uygulayabiliriz. Daha fazla ve detaylı bilgi için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. 

Basketbol, hentbol, dans alanları, squash kortları, fitness salonları gibi alanlarda kullanılır. Spor zeminlerinde bulunması gereken başlıca özellikler spor zeminlerin performans kurallarını düzenleyen kurumlar tarafından uluslararası standartlarda ölçülmüştür. Yapılan ölçümlere ve elde edilen sonuçlara göre üretilen parkeler, sporcuların oyun esnasında zarar görmelerini engelleme amaçlıdır. Birçok spor dallarındaki yaralanmalar, yetersiz spor zeminlerden kaynaklanmaktadır. Spor zeminde kullanılan ürünün yekpare doku olmasından dolayı ürün su görmesi durumunda sistre cila sonrası kullanılabilmektedir. Cila işlemi son kat yapılacak olup oyun çizgileri cila arasında kaldığı için deformasyonu az olur. Lamine Parke sistemlerinde bu mümkün olmamakta papel atma sorunları, katmanların ayrılma sorunları sık sık Türkiye’deki sahalarda gözlemlenmektedir. FIBA, WORLD SQASH, CST, ASTM, LABOSPORT sertifikalarına sahiptir.

...
Beech SylvaKet

Beech SylvaKet

Maple

Maple

Ash

Ash

Beech SylvaSport

Beech SylvaSport